Poziv h kandidiranju za nagrade Univerze v Mariboru študentom za športne in kulturne dosežke

ter razvoj na področju obštudijske dejavnosti in prostovoljstva

Namen poziva je med študenti Univerze v Mariboru prepoznati tiste študente, ki so aktivni na športnem, kulturnem, širšem obštudijskem področju ter na področju prostovoljstva.

Študentski svet Univerze v Mariboru poda predloge za naslednje nagrade, ki jih Univerza v Mariboru podeljuje svojim študentom:

– Nagrade Leona Štuklja za najvidnejše športne uspehe študentov UM: Znak Leona Štuklja in Plaketa Leona Štuklja.
– Listino za izjemen prispevek k razvoju obštudijskih dejavnosti na UM.
– Listino za pomembne kulturne dosežke študentov UM.
– Listino za naj prostovoljca študenta UM.

Več o posameznih nagradah in kriterijih si lahko preberete v pozivu.

Kandidati vložijo svojo vlogo na predpisanem obrazcu ter obvezno priložijo dokumentacijo, ki potrjuje izpolnjevanje kriterijev. Vlogo je potrebno dostaviti najkasneje do 9. 4. 2018 do 12. ure na naslov: Študentski svet Univerze v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor, v zaprti pisemski ovojnici v enem izvodu  s pripisom »Ne odpiraj! Vloga za nagrado UM«.

BODI PONOSEN NA SVOJE DOSEŽKE in se prijavi!

Priloge: