​Objavljamo prosta vpisna mesta za drugi prijavni rok za študijsko leto 2017/2018 za slovenske državljane in državljane držav članic Evropske unije.
Drugi prijavni rok traja od 22. do 29. avgusta 2017.

E-prijavo lahko oddate na spletnem portalu eVŠ http://portal.evs.gov.si/prijava/.

V drugem prijavnem roku se na še prosta vpisna mesta lahko prijavijo kandidati, ki:
  - se niso prijavili v prvem prijavnem roku ali
  - se niso uvrstili v nobenega od v prvi prijavi naštetih študijskih programov ali
  - se niso vpisali v študijski program, v katerega so bili sprejeti v prvem prijavnem roku, oziroma so se iz tega študijskega programa izpisali do vključno 18. 8. 2017.

Na Fakulteti za kmetijstvo in biosistemske vede za vpis v dodiplomske in enovite magistrske študijske programe v študijskem letu 2017/2018 v 2. prijavnem roku objavljamo prosta vpisna mesta za slovenske državljane in državljane držav članic Evropske unije na študijskih programih:

VISOKOŠOLSKI ZAVOD
študijski program

FAKULTETA ZA KMETIJSTVO IN BIOSISTEMSKE VEDE  Redni  Izredni
Agrikultura in okolje – UN  24  -
Agronomija – okrasne rastline, zelenjava in poljščine – VS  26  -
Biosistemsko inženirstvo – VS  36  -
Ekološko kmetijstvo – VS  25  -
Management v agroživilstvu in razvoj podeželja – VS (Rakičan*)  38  -
Vinogradništvo, vinarstvo in sadjarstvo – VS  24  -
Živinoreja – VS  13  -

UN - univerzitetni študijski program