Povabilo študentov k sodelovanju na projekt Študentski Inovativni projekti za družbeno korist 2016 – 2018«

Javni štipendijski, razvojni, invalidski in preživninski sklad Republike Slovenije je objavil Javni razpis - Študenstki inovativni projekti za družbeno korist 2016 - 2018. Namen javnega razpisa je z uporabo inovativnega, problemskega in skupinskega pristopa k reševanju praktičnih problemov podpreti razvoj kompetenc, pridobivanje praktičnega znanja ter izkušenj študentov, in sicer z vključitvijo v projekte, ki se bodo izvajali v neposrednem partnerstvu visokošolskih zavodov z negospodarskim in neprofitnim sektorjem v lokalnem/regionalnem okolju.

Študente Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede vabimo k sodelovanju v projektu »Digitalizacija in igrifikacija Botaničnega vrta UM za otroke in mladino (e-bo.vrt)«

Več informacij: PRILOGA PRILOGA