Fakulteta za kmetijstvo in biosistemske vede

Faculty of Agriculture and Life Sciences

  

Priimek in ime/Ura/Prostor/Naslov/Študijski program:
MATKO BOŠTJAN ob 07:30 v predavalnici 5 ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (visokošolski strokovni študij)
ŠORLI JERNEJ ob 08:00 v predavalnici Milana Erjavca ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij)
VIHER MARKO ob 08:00 v predavalnici 4 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij)
KEBRIČ SAŠO ob 08:45 v predavalnici 3 ; KMETIJSKA TEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
PAČNIK URŠKA ob 08:45 v predavalnici 5 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij, 1. stopnja)
SUŠEK TINE ob 08:45 v predavalnici 4 ; AGRONOMIJA - OKRASNE RASTLINE, ZELENJAVA IN POLJŠČINE (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
ŠKOFIČ ALBIN ob 08:45 v predavalnici Milana Erjavca ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
ŽELEZNIK MARKO ob 08:45 v predavalnici 6 ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
MOLJK BEN ob 09:30 v predavalnici Milana Erjavca ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRARNA EKONOMIKA (znanstveni magistrski študij)
STANKO ERIK ob 09:30 v predavalnici 3 ; BIOSISTEMSKO INŽENIRSTVO (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
VODOPIVEC JOŽICA ob 09:30 v predavalnici 4 ; AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
FAJS BOJAN ob 10:15 v predavalnici 3 ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
FUŽIR MATEJA ob 10:15 v predavalnici 6 ; EKOLOŠKO KMETIJSTVO (visokošolski strokovni študij, 1. stopnja)
PODKRAJŠEK DOROTEJA ob 10:50 v predavalnici 5 ; KMETIJSTVO (univerzitetni študij, 1. stopnja)
BEDRAČ MATEJ ob 11:00 v predavalnici Milana Erjavca ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRARNA EKONOMIKA (znanstveni magistrski študij)
BILIĆ-ŠOBOT DIANA ob 11:00 v predavalnici 4 ; KMETIJSTVO, 3. STOPNJA (doktorski študij, 3. stopnja)
SLAVIČ MARKO ob 11:00 v predavalnici 6 ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
PLANINC RAFKO ob 11:25 v predavalnici 5 ; MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (znanstveni magistrski študij)
VAJSMAN ANA ob 11:45 v predavalnici 6 ; AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
SLAK MATEJA ob 7:00 v predavalnici Milana Erjavca ; AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij) - sprememba ure in prostora
PULKO BORUT ob 13:00 na MERANOVOVEM ; DOKTORSKI ŠTUDIJ - AGRONOMIJA (doktorski študij)
VISENJAK GREGOR ob 13:30 v predavalnici 3 ; ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)

SIMONA RUBIN ob 14:30 v predavalnici 5 ; VARNOST HRANE V PREHRAMBENI VERIGI (magistrski program 2. stopnje študij) - sprememba ure

 


FAKULTETA
ŠTUDIJ
ZA ŠTUDENTE
MEDNARODNO SODEL.
ZA ZAPOSLENE

Website Security Test

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it. Learn more

I understand