Datum 29.09.2016

Priimek in ime Ura Prostor Študijski program
KOCBEK RENATO 8:00 Predavalnica 5 AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
GREGORINČIČ ROMAN 8:15 Predavalnica 3 VARNOST HRANE V PREHRAMBENI VERIGI (magistrski študijski program 2. stopnje)
ŠABEDER ROBERT 8:15 Predavalnica 6 AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
PROTNER DENIS 8:45 Predavalnica 5 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program)
CVELFER DARJA 9:00 Predavalnica 4 AGRONOMIJA - POLJEDELSTVO IN VRTNARSTVO (visokošolski strokovni študij)
KRABONJA SEBASTJAN 9:00 Predavalnica 6 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program 1. stopnje)
STOPAR MATEJA 9:30 Predavalnica 5 AGRONOMIJA - SADJARSTVO IN VINOGRADNIŠTVO (visokošolski strokovni študij)
JUG ALJA 9:45 Predavalnica 6 EKOLOŠKO KMETIJSTVO (visokošolski strokovni študij 1. stopnje)
METLIČAR MOJCA 10:00 Predavalnica 4 MAGISTRSKI ŠTUDIJ - AGRARNA EKONOMIKA (znanstveni magisterij)
SKRBIŠ ADRIJANA 10:00 Predavalnica 3 ZOOTEHNIKA (visokošolski strokovni študij)
VERBANČIČ NEJC 10:15 Predavalnica 5 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program)
BEDENIK BLAŽ 11:00 Predavalnica 3 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program)

GREGOR TOMŠE 11:00 Predavalnica 5 VINOGRADNIŠTVO, VINARSTVO IN SADJARSTVO (visokošolski strokovni študij 1. stopnje)
SREŠ SONJA 11:30 Predavalnica 4 EKOLOŠKO KMETIJSTVO (visokošolski strokovni študij 1. stopnje)
VOLER NEŽKA 12:15 Predavalnica 4 KMETIJSTVO (univerzitetni študijski program)