Pozdravljen študent/študentka FKBV!

Iščeš temo svojega diplomskega dela?

Na razpolago je opravljanje dela diplomskega dela na temo vpliva oblike organskega gnoja na stopnjo izpiranja dušika na njivah, sama raziskava pa bi potekala na kmetiji v Miklavžu.

Če te zanima več informacij se obrni na g. Simono Hauptman (051/393-235) ali prof. dr. Maria Lešnika (Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.)

KOLOKVIJ KEMIJA

Kolokvij bo v četrtek, 20.8. ob 12 uri v predavalnici 5. Na kolokvij lahko pristopite, če ste opravili vaje (oddali dnevnike in imate le-te tudi že pregledane).

J. Kristl

Obvestilo pri predmetih Tla in okolje ter Pedologija!

V torek, 18.8.2020, ob 9.00 razpisujem kolokvij (online preko MS Teams-ov).

Kandidati naj pripravijo 4 različne kamnine, alkoholni kis in steklo. Slike kamnin (sveži lom) naj predhodno pošljejo na klepet ekipe Govorilne ure M . Muršec s kodo hionb9f.

Kolokvij bo prav tako potekal preko ekipe Govorilne ure M . Muršec s kodo hionb9f.

Prijave z imenom, priimkom in smerjo študija pošljite do pon., 17.8. (do 12h), na el. naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Lp, M. Muršec