Vaje pri predmetu MATEMATIKA se bodo izvajale, kot je objavljeno na urniku z manjšim časovnim zamikom:
Vaje za smeri BIOS, AGRO in MARP bodo ob četrtkih ob 8:45-10:00, 10:15-11:15.
Vaje za smer ŽIV bodo ob petkih ob 8:45-10:00, 10:15-11:15.
Vaje za smeri EKO in VVS bodo ob petkih ob 11:45-13:00, 13:15-14:15.

Asist. Vilma Sem

Prispele so študenteks izkaznice, za dodiplomske študente, ki ste se vpisali v drugem roku in za študente vpisane na študijske programe 2. stopnje.
Študentske dvignete v referatu fakultete ob predložitvi kartončka, ki ste ga dobili ob vpisu.

Spoštovani študentje strokovnih programov pri predmetu Botanika,

Javljam, da bodo terenske vaje prihodnji teden (18. in 19.10) po urniku pod Vilo Pohorski dvor. Dobimo se pred dvoriščnimi vrati vile. S seboj imejte škornje oz. primerno obutev.
Lep pozdrav,

Andreja Urbanek Krajnc

Spoštovani študentje strokovnih programov,

V prihodnji teden bo zaradi odsotnosti asistentke Mateje Felicijan terenske vaje iz Botanike prevzel dr. Andrej Paušič, in sicer po ustaljenem urniku za vse skupine. Vaje bodo v botaničnem vrtu, in sicer se dobimo pred vhodom v botanični vrt ob uri, ki je določena po urniku. Glede na sistematske preglede prosim, da v primeru prekrivanja s sistematskim pregledom teren nadoknadite znotraj druge skupine.
Predviden urnik terenov:
Torek 9.10.: 8-11 ure (skupina 2: Eko 1)
Sreda 10.10: 13-16 ure ( skupina 1: Agro 1, Bio 2, Marp 1)
Petek 12.10.: 8-11 ure (skupina 3, VVS), 11-14 ure (skupina 4, Živ)

izr. prof. dr. Andreja Urbanek Krajnc

Obveščamo vas, da prihodnji teden odpadejo vaje pri predmetih Botanika in Biologija celice pri asist. Mateji Felicijan.
O nadomestnih terminih se boste dogovorili z asistentko.