Kolokvij iz prepoznavanja kamnin pri predmetih Pedologija ter Tla in okolje bo v četrtek, 20.6.2019, ob 8.00 v pred. A.M. (pisni del).
Ustni zagovori bodo potekali še isti dan v pedol. lab. Prijavite se do srede, 19.6.2019, do 12h (navedite ime, priimek, naslov predmeta in smer študija), na el. naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. (opomba: na posameznem mailu je lahko navedenih več prijav oz. imen).
Opravljanje kolokvija je pogojeno s pravočasno predhodno prijavo.

Kolokvij pri predmetu Biometrija in populacijska genetika bo v ponedeljek, 24.6.2019, ob 9:15 v računalniški predavalnici. Prosim, da se na kolokvij prijavite do 22.6.2019 na e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..
Maja Prevolnik Povše